[Firma] Schody drewniane wewnętrzne na zamówienie

  • By Drewdom
  • Kategoria Budowanie
  • Lokalizacja Biłgoraj

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Proponujemy różnorakie schody drewniane na wymiar. Jeżeli szukasz eleganckie, dokładnie wykonane schody do wnętrza domu to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Firma Drewdom wytwarza schody z drewna już od prawie 40 lat – usytuowana pomiędzy lasami Puszczy Solskiej z szerokim dostępem do wysokiej jakości drewna. Jest to firma rodzinna z wielkim doświadczeniem i praktyką. O drewnie wiedzą wszystko! Tak duże doświadczenie ma bezpośredni wpływ na staranność wykonania, trwałość drewna, szybkość montażu a także świetny kontakt z klientem.
Drewdom montuje schody bolcowe, wspornikowe, policzkowe, na beton itd. Teren działa firmy to województwo lubelskie, podkarpackie i mazowieckie.

Z jakiego powodu schody drewniane są tak chętnie zamawiane? Drewno jest naturalnym materiałem, który nadaje wnętrzu ciepła i doskonale współgra z zielenią, szklanymi elementami, ceglanymi wstawkami, betonowymi wstawkami itd. Drewno jest wytrzymałe i pięknie wygląda, nawet po długim czasie. Idealnie wpasowuje się wkomponowuje się w różne style aranżacji wnętrz.

W celu zaznajomienia się z ofertą proponujemy kontakt telefoniczny lub mailowy, jak również wejście na oficjalną stronę firmową, gdzie jest udostępniona galeria realizacji Drewdom.
Nazwa (Usługa)Schody drewniane wewnętrzne na zamówienie
Ogłoszenieprywatne
Dodano22.02.2023
MiastoBiłgoraj
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię